O mnie

Cześć, nazywam się Dominika i celebruję życie.  Pochodzę z malowniczej największej dla mnie arkadii na Ziemi.  Jestem posługującą, pracującą, uczącą się, coraz bardziej zmotywowaną i kochającą codzienność kobietą, która z każdym, kolejnym, nowym dniem uczy się jeszcze większej wdzięczności za wszystko i za wszystkich. Lubię poznawać nowych ludzi, rozmawiać, poświęcać im czas oraz w jakimś stopniu pomagać. Uwielbiam czuć wiatr we włosach, szczęście i wolność. Uwielbiam górskie wycieczki, powietrze i tak zwane „ożywcze inspirację”. To tam mogę pokonywać swoje własne słabości i lęki, wykraczając poza strefę swojego komfortu. Jestem zakochana po uszy w Bogu i w świecie, który On stworzył. Pomimo trudności, pojawiających się w życiu jest ono ekscytujące , piękne, cudowne, twórcze, ujmujące, pełne ogromnej sympatii i miłości. Czasem bywa ono wielkim poematem i jeszcze większą przygodą.

Uwielbiam czuć piasek pod stopami oraz słońce na twarzy. Mam ręce, mam nogi, mam kochającą rodzinę i przyjaciół- mam dach nad głową. Tak więc pozostaje mi tylko (aż) kochać! Nie szukam bajkowych różanych ogrodów, gdzieś za horyzontem, po prostu cieszę się różami, które zakwitły właśnie pod moim oknem.  Wiem, że życie podobne jest do drogi, pełnej zakrętów, ALE my widzimy tylko jeden, mały odcinek- ale wiemy, że Bóg ogarnia wzrokiem całą drogę. (A.Kner) Każdy dzień, stanowi dla mnie nowe życie.  Bo być może JEST szare i monotonne, ale to ono JEST również pełne skarbów. Żadna godzina nie jest do siebie podobna, a więc ta cała szarzyzna i monotonia znikają, kiedy patrzę na wszystko okiem wiary. Mój przepis? Celebruje i się raduję. :)!

Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadać pytanie, albo po prostu powiedzieć “cześć”, napisz do mnie. 🙂 

Dzisiaj, jest dobry czas, by zacząć CELEBROWAĆ ŻYCIE.  Powołanie to najbardziej podstawowy kierunek i najgłębsza motywacja, jakiej doświadcza człowiek. (Guinness)